Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu, Tümü
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
ARA
ANASAYFA Haber

KIBRIS Havayolları

Cyprus Airways, 24 Eylül 1947 yılında kurulmuştur. İlk uçuşunu Nisan 1948 yılında gerçekleştirmiştir.

Ocak 2015 yılına kadar Kıbrıs'ın ulusal havayolu şirketi olarak faaliyetine devam etmiştir.

Merkez olarak Lefkoşa’yı kullanmıştır.

Yüksek standart ve hizmet kalitesini ucuz uçak bileti ile sunmuştur. Bu sayede Avrupa'nın en çok tercih edilen havayollarından biri olmuştur.

Kıbrıs Havayolları yılda ortalama 2 milyon kişiye hizmet vermiş; Avrupa, Körfez ve Orta Doğu'da 30 noktaya düzenli uçuşlar sunmuştur.

Hizmet verdiği destinasyonlar arasında en popüler olanları Manchester, Roma, Birmingham, Brüksel, Londra, Atina, Moskova, Paris, Sofya, , Amsterdam, Frankfurt, Kahire, Riyad yer almıştır.

Cyprus Airways, 2009 yılından itibaren mali sorunlar yaşamaya başlamış ve 09. 01.2015 tarihinde iflas ettiğini ilan etmiştir.

Kıbrıs Havayolları şuan itibariyle hizmet vermese de Kıbrıs’a uçmak için BiletAli’ninbinlerce seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Uçak bileti satın almak ve uçak bileti rezervasyonu yapmak için 444 16 64 telefondan müşteri temsilcimizi ücretsiz arayabilirsiniz.

BiletAli’den uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için Kıbrıs dahil olmak üzereuçak biletlerinizi satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Lefkoşa Uçak Bileti Ara