Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu, Tümü
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
ARA
ANASAYFA Hakkımızda

Hakkımızda

Bilet Ali , online bilet ve diğer turizm alanlarında 1998 yılından beri hizmet veren Akort Turizm Seyahat İnşaat Sanayi İç ve Dış Tic Ltd Şti tarafından kurulmuştur.

BiletAli , 20 yılı aşkın tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışı farklı hava yollarının uçak seferleri başta olmak üzere deniz, kara ve demiryolu seferlerini istediğiniz sıralamaya tabi tutarak tek ekranda inceleme olanağı sağlamaktadır.

BiletAli  uçak, otobüs, feribot, tren biletlerini fiziki şartlara bağlı kalmadan Türkiye’nin neresinde olursanız olun ayağınıza getiren çözümler sunmakta; koltuğunuzda rahat bir şekilde tüm taşıma yollarının biletlerini en kazançlı şekilde satın alabilme yeteneği sunmaktadır.

Bilet Ali , her şey dahil gidiş-dönüş uçak, otobüs, feribot, tren bileti paketleri, promosyonlu biletleri ve kampanyaları Kullanıcılarına sunmaktadır.

Bilet Ali  pratik, müşteri odaklı ve teknoloji merkezli bir yönetim anlayışı ile Kullanıcılarına/Müşterilerine hizmet vermektedir.

Bilet Ali , 1000’den fazla havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu firmalarının biletlerini Kullanıcılarına sunarak Hayata Değer Katmak, Seyahatleri Kolaylamak misyonu ile dünya genelinde milyonlarca kişiye kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Bilet Ali , bu misyon ile vardığınız yerde hayatınızı ve seyahatinizi kolaylamak, ulaştığınız yerde hızlı hareket etmenizi sağlamak üzere önceden araç kiralama olanağını da Kullanıcılarına/Müşterilerine sunmaktadır.

Bilet Ali , hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve Kullanıcılarına kazançlı seyahat etme imkanları sunmaktadır.

BiletAli MİSYONUMUZ

Bilet Ali , “Hayata Değer Katmak Seyahatleri Kolaylamak” misyonu ile müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

Bilet Ali , havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu firmalarının biletlerini siz Kullanıcılarına sunarak dünya genelinde milyonlarca kişiye kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet vermektedir.

BiletAli POLİTİKAMIZ

Bilet Ali , zengin ürün yelpazesini müşterilerine sunmak, müşterilerini dinleyerek ihtiyaçlarını belirlemek ve ürün önermek kadar ihtiyaçlarını görmeyen ürünlerin kullanım deformasyonunu ölçen bir hizmet kültürü ile faaliyet gösterir.