Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu, Tümü
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
ARA
ANASAYFA Haber

Libya Havayolları

Libya’nın ulusal havayolu şirketidir. 1965 yılında kurulmuştur. Bu yönüyle Libya’nın en eski ve en büyük hava yolu firmasıdır.

Libyan Havayollarının ana merkezi Libya’nın başkenti Trablus’ta bulunan Trablus Uluslararası Havalimanı’ndadır. Kargo ve yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Libyan Havayolları, 18 ülkenin üyesi olduğu Arap Hava Taşımacılığı Organizasyonu (AACO) üyesi ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) eski üyesidir. Bu sayede; Palestinian Airlines, Middle East Airlines, Qatar Airways, EgyptAir, Jordan Aviation, Emirates ve Turkish Airlines gibi dünyaca bilinen hava yolu şirketleriyle partnerdir.

Libya Havayolu filosunda 18’in üzerinde uçak ulunmaktadır.

Libya Havayolları’nın Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’ya kargo ve tarifli yolcu uçuşları bulunmaktadır. Şirketin İstanbul’a da uçuşları bulunmaktadır.

Libyan Havayolları uçak bileti satın almak ve uçak bileti rezervasyonu yapmak için 444 16 64 telefondan müşteri temsilcimizi ücretsiz arayabilirsiniz.

BiletAli’den uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için Libyan Havayolları uçak biletlerinizi satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Bengazi Uçak Bileti Ara