Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu, Tümü
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
ARA
ANASAYFA Haber

Çek Havayolları

Czech Airlines, Uluslararası uçuşlarda kısaca CSA olarak bilinmektedir. 1923 yılında kurulmuştur.

Çek Havayolları Çek Cumhuriyeti’nin ulusal hava yoludur. Merkezi, Çek Cumhuriyeti’nin başkenti olan Prag’da bulunmaktadır.

Filosunda toplamda 18’in üzerinde uçak bulunmaktadır.

CSA Havayolları Avrupa’dan Amerika’ya ulusal ve uluslararası geniş bir uçuş ağına sahiptir. Uçuş düzenlediği ülkeler arasında Belçika, Belarus, Bulgaristan, Macaristan, Almanya, İzlanda, Meksika, Letonya, Polonya, Romanya, Portekiz, Güney Kore, İngiltere, Slovakya, Ukrayna, Birleşik Arap Emirliği, ABD, Rusya, Çin ve Vietnam bulunmaktadır. 

Çek Havayolları SkyTeam üyesidir. China Eastern Airlines, Aeroflot, Air Europa, Aerolíneas Argentinas, Aeroméxico, Alitalia, Air France, China Airlines, China Southern Airlines, Garuda Indonesia, Delta Air Lines, Kenya Airways, KLM, Middle Korean Air, Saudia, TAROM, Vietnam Airlines, Xiamen Airlines ve East Airlines ile ortak uçuş anlaşması bulunmaktadır.

Çek Havayolları uçak bileti satın almak ve uçak bileti rezervasyonu yapmak için 444 16 64 telefondan müşteri temsilcimizi ücretsiz arayabilirsiniz.

BiletAli’den uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için Çek Havayolları uçak biletlerinizi satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Prag Uçak Bileti Ara