Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu, Tümü
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
ARA
ANASAYFA Haber

GİDİŞ DÖNÜŞ BİLETLERİNDE % 50’YE VARAN İNDİRİM

Müşteri memnuniyeti ile hızla ve emin adımlarla büyüyen BiletAli, SİZİN için yeni bir kampanya başlatıyor.

Gidiş dönüş biletlerinde servis/hizmet bedelinden birini BiletAli karşılıyor.

Kura yok, çekiliş yok…

BiletAli’den yapacağınız yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerinizde dönüş hizmet/servis bedelini BiletAli olarak biz karşılıyoruz.

Mutluluk hayatınızdan… Sağlık bedeninizden hiç eksik olmasın…

Keyifli… İyi uçuşlar dileriz.

BEDAVA BİLET Kazanma Fırsanı Kaçırmayın

31 Aralık 2020 tarihine kadar BiletAli’den uçak bileti al. Bedava yurtiçi uçak bileti kazan. En ucuza uçak bileti almanın avantajını yaşarken bedava uçak bileti kazanmanın fırsatını yakala.

Hem Ucuza Uç... Hem Bedava Uç...

Çekiliş Kuralları

1)Kampanya 31 Aralık 2020 tarih, saat 00:00’a kadar geçerlidir. 2) Çekiliş kampanyasına BiletAli’den uçak bileti alan kişiler katılabilir. 3) Kampanya, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti alanlar için geçerlidir. 4) Çekiliş kampanyası kapsamındaki bedava bilet hakkı, yurtiçi promosyon uçak bileti için kullanılabilir. 5) Çekiliş kampanyasına katılmaya hak kazanan kişiler arasından çekiliş yapılarak talihli belirlenir. 6) Çekiliş 04 Ocak 2021 tarihinde yapılır. Talihli www.biletali.com.tr sitesinde 05.01.2021 tarihinde ilan edilir. 7) Çekiliş 31.12.2020 tarihi saat 00:00’a kadar BiletAli’ye ait www.biletali.com.tr sitesinden yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satın alanlar arasından kura ile 1 asil 2 yedek olarak belirlenir. 8) Talihli; asil talihliye ulaşılamazsa 1.yedek; 1.yedeğe ulaşılamazsa 2.yedek şeklinde kesinleştirilir. 9) Belirlenen talihli; bir kereye mahsus olmak üzere hakkını bir başkasına devredebilir. Bu durumda talihli, bedava uçak bileti hakkını devrettiği kişiye ait gerekli bilgileri BiletAli’ye vermek zorundadır. 10) Belirlenen talihli veya devrettiği kimse, kullanmak istediği bedava uçak bileti hakkını en az 15 gün önceden BiletAli’ye bildirmek zorundadır. 11) Talihli tarafından 31.03.2021 tarihine kadar bedava bilet hakkı kullanılmaması halinde hakkını kaybeder ve hiçbir hak iddia edemez.