Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu, Tümü
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
ARA
ANASAYFA Haber

Pegasus Uçuş Paketleri

Türkiye’nin düşük maliyetli uçuş gerçekleştiren havayolu şirketlerinden Pegasus’ta “Süper Eko Paket”, “Eko Paket”, “Avantaj Paket” ve “Business Flex Paket” olmak üzere dört uçuş paketi ile uçak biletleri maliyetlendiriliyor.

Süper Eko Paket

Özgür ve hafif seyahat için süper bir fikir. Hiç bagajın yok veya tek bir kabin bagajınız varsa daha fazla ödemeye ne hacet. Ucuza uçmak için geliştirilen Süper Eko Paket'te 1 adet kabin bagajıyla veya bagajsız tüy hafifinden bir uçuş sizi bekliyor. Bu pakette 8 kg’lık kabin bagaj hakkı sunuluyor.

Eko Paket

Pegasus Havayollarıyla bagaj hakkı itibariyle en uygun fiyattan uçmanın yolu Eko Paket’ten geçiyor. Standart bagaj hakkı yurt içinde 15 kg, Kıbrıs ve yurt dışında 20 kg olarak sunuluyor. Ayrıca kabin bagajı olarak 8 kg hakkı standart olarak veriliyor. Ayrıca, Eko Paket'i ihtiyacına uygun ek hizmetlerle, dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Avantaj Paket

Uygun fiyatlı uçuş imkânı ile beraber Pegasus'un en çok tercih edilen ek hizmetleri Avantaj Paket’te indirimli sunuluyor. Koltuk seçme (ekstra diz mesafesi hariç), 20 kg bagaj hakkı, sandviç ve Fly&Watch uçak içi eğlence hizmetlerinin tümüne avantajlı olarak sahip olabilirsiniz.

Fly & Watch uçak içi eğlence sistemi ile uçuşun boyunca film, dizi, oyun ve daha birçok içerik ile keyifli ve huzurlu bir uçuş yolculuğu yapabilirsiniz.

Ücretsiz koltuk seçimi, yurtiçi ve yurtdışı standart 20 kg ücretsiz bagaj, Pegasus Cafe’den lezzetli sandviç ve 8 k kabin içi bagaj hakkı bu pakette standart olarak sunuluyor.

Business Flex Paket