Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu, Tümü
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
ARA
ANASAYFA Haber

THY Biletleri Ne Zaman Ucuzlar

Ucuz uçak bileti ne zaman satın alabilirim? Hangi saatlerde uçak bileti ucuzlar? Ucuz bilet fırsatlarını nasıl yakalanır?

Yukarıdaki soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Uçak biletlerini karşılaştırma imkânı sunan BiletAliseyahat arama motoru, milyonlarca uçuşu analiz ederek “En Uygun Rezervasyon Zamanını” raporunu sizler için hazırladı.

Seyahat planlaması yaparken en ucuz uçak biletinin ne zaman alınacağını bilmeleri, seyahat severlerin tatil ve gezi keyfine keyif katar.

İşte ucuz uçak bileti almanın tüyoları…

1)Yaklaşık % 45 oranla son ana bırakmada Avrupa’da lider konumdayız. Tabi, bu da seyahat edenlerin % 45’inin daha yüksek fiyata yaklaşık % 25 daha pahalı uçtukları anlamına geliyor.

Siz siz olun bilet almayı son dakikaya bırakmayın.

Yani son ana bırakmayın % 25 daha ucuza uçun.

2)Seyahatinizi esnek planlayın.

Uçak bileti ararken belli bir tarih yerine bir veya birkaç gün öncesini ve sonrasını sorgulayın. Bir gün daha erkene veya sonraya alacağınız bir biletle daha fazla tasarruf yapabilirsiniz.

BiletAlifarklı seçenek ve olanaklarla aylar itibariyle avantajlı imkanlar ve daha ucuz uçak bileti fiyatları sunuyor.

3)“En ucuz uçak bileti” seçeneği için EN UCUZ UÇAK BİLETİNİ NE ZAMAN ALABİLİRSİNİZbaşlıklı yazımızı mutlaka okumanızıöneriyoruz.

4)En ucuz uçuşlar her zaman en ucuz uçak bileti aldığınız anlamına gelmez. Bagaj veya uçak içi ikramın bilet fiyatına dahil olup olmaması ucuz biletinizi birden en pahalı bilete çevirebilir.

5)Aktarmalı uçuşlarda uçuş saatlerinin birbiriyle uyumlu olup olmadığı tasarrufunuz için önemli. Yoksa bir de otel ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.