www.biletali.com.tr

Bilgilendirme

Lütfen aşağıdaki hususları dikkatlice okuyun.

1) Türk hava Yolları ve Anadolujet ile gidiş dönüş alınan bir bilete sahipseniz ve gidişinizi kullanmamışsanız, dönüş yerleriniz hava yolu tarafından iptal edilecektir. Mağduriyetlerin yaşanmaması için dönüş yerlerinizin onaylatılması gerekmektedir.
2) Uçuşunuzda herhangi bir tarife değişikliği olması halinde, olası değişiklikler, havayolu tarafından SMS ve/veya mail yoluyla bildirilmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşamamanız için uçuşunuzdan önce lütfen check-in işleminizi yaparak uçuş detaylarınızı teyit ediniz. İletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Hatalı bilgiler nedeniyle, havayolu tarafından güncel uçuş bilgilendirmelerinin yolcuya ulaşmaması durumunda, yolcunun uçuşu gerçekleştirememesinden BiletAli sorumlu değildir.
3) Değişiklik işlemlerinde sadece satın aldığınız hava yoluna ait uçuşlar seçilebilir.
4) Yapılan bir rezervasyon isim değişikliği de dahil bir başkasına devredilemez.
5) Bilet ücreti sadece sayfa üzerinden direkt satın alımlarınızda geçerlidir. Ön rezervasyon yaparak, biletinizi yetkili acentelerimizden veya telefon ile satın almak isterseniz; söz konusu fiyat geçerli olmayacaktır.
6) Bilet numarası ve bilet detaylarını mutlaka kontrol ediniz.
7) Promosyon biletlerinde iade, iptal ve değişiklik yapılmaz.
8) Seyahat edecek tüm yolcuların kontuarda resimli bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport veya evlilik cüzdanı, indirime tabi ise öğrenci belgesi) ibraz etmesi şarttır.
9) Bilet iptal ve değişikliklerinde tamamıyla ilgili havayolu şirketlerinin ve servis sağlayıcının uyguladığı işlemler, kurallar, ücretler, cezalar ve kesintiler geçerlidir. Müşteri, bilet ve diğer hizmetleri satın almakla bunu kabul etmiştir.
10) Bilet ve bagaj kontrolü için tarifeli kalkış saatinden 60 dakika önce check in işleminizi tamamlayınız. Yoğun sezonlarda önerilen saatten önce hava alanında bulunmaya dikkat ediniz.