HAKKIMIZDA

BiletAli, online bilet ve diğer turizm alanlarında 1998 yılından beri hizmet veren Akort Turizm Seyahat İnşaat Sanayi İç ve Dış Tic Ltd Şti tarafından kurulmuş ve Barşan Turizm Ticaret AŞ işbirliği ile hizmet vermektedir.

BiletAli, çeyrek asra yakın tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışı farklı havayolu şirketlerinin uçak seferleri başta olmak üzere otel, araç kiralama ve transfer seçeneklerini istediğiniz sıralamaya tabi tutarak alternatifleri inceleme olanağı sağlar.

BiletAli uçak bileti, otel, araç kiralama, transfer seçeneklerini fiziki şartlara bağlı kalmadan Türkiye’nin neresinde olursanız olun ayağınıza getiren çözümler sunmakta; koltuğunuzda rahat bir şekilde;

1) Uçak biletlerini,
2) Konaklamak için alacağınız otelleri,
3) Vardığınız yerde dilediğiniz aracı kiralama veya transfer olanaklarını

en kazançlı şekilde satın alabilme yeteneği sunar.

BiletAli, her şey dâhil gidiş-dönüş uçak, otobüs, feribot, tren bileti paketleri, promosyonlu biletleri ve kampanyaları ile otel, araç kiralama ve transfer hizmetlerini “Kullanıcılarına” ve “Müşterilerine” sunmaktadır.

BiletAli pratik, müşteri odaklı ve teknoloji merkezli bir yönetim anlayışı ile Kullanıcılarına/Müşterilerine hizmet verir.

BiletAli, tüm havayolu firmalarının biletlerini Kullanıcılarına sunarak Hayata Değer Katmak, Seyahatleri Kolaylamak misyonu ile dünya genelinde milyonlarca kişiye kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet sunar.

BiletAli, bu misyon ile vardığınız yerde hayatınızı ve seyahatinizi kolaylamak, ulaştığınız yerde hızlı hareket etmenizi sağlamak üzere önceden araç kiralama olanağını da Kullanıcılarına/Müşterilerine sunar.

BiletAli, hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve Kullanıcılarına kazançlı seyahat etme imkânlarını sunmayı ana prensip olarak kabul etmiştir.